| Sara2 a întrebat:

Poți rămâne însărcinată cu o zi înainte de menstruație dacă termină în interior? Iar a 2-a zi îți vine ciclul?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu.

| Crackman a răspuns:

Nu

| Robert2526 a răspuns:

Nu de lua dupa persoane care ti-a zis sa iei pastila, nu te ajuta cu nimic.Nu ramai insarcinata

| GeorgeCazan a răspuns:

Nu ai cum sa rămâi. Ovulul e mort.

| Mariana618eo4uw6wy2 a răspuns:

Exista o probabilitate foarte mica de a rămăne însărcinată cu o zi înainte de menstruație, totuși ar fi mai bine sa iei pastila de a doua zi.Este mult mai eficienta in primele 24 de ore de la contactul sexual neprotejat, dar se poate administra si in decurs de 72 de ore dupa contact.Așa poți fii sigura ca nu rămai însarcinata