| yubi a întrebat:

Poti ramane insarcinata daca esti virgina?

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

Salut si Hristos a Inviat!
De la pubertate pana la menopauza, fiecare raport sexual poate fi fertil. Deci o femeie poate ramane insarcinata dupa un raport sexual neprotejat, sau chiar protejat, chiar daca se afla la prima sa experienta sexuala.

Ps: Poate te intereseaza si
http://www.facebook.com/pages/Love-is-the-answer/249648155091690
Poate chiar o sa iti placa ( atat pozele, statusurile, si nu in ultimul rand povestea)

O zi buna!

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu poti

| Ramo_9946 a răspuns:

Normal ca nu se poate scumpolaughing

| Azµre a răspuns:

Da poti daca baiatu si-a dat drumu pe pasarica ta si s-a scurs sperma inauntru! de ce s-a intamplat asa ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anunţ, când soţiile o să nască fetiţe, violaţi-le (pe noile creaturi) ca să nu rămână însărcinate.

| LineGuide a răspuns:

Normal daaaaaaa
Ori esti ori sunt cretin....cred ca totusi esti

| costellodonatz a răspuns:

In niciun caz. Interzis duduilor virgine si cu un IQ putin peste 12. Sper ca te-am ajutat.

| Bleahhhhhh a răspuns:

In biblie se poate

| keskisisko a răspuns:

Dacă nu ai folosit nicio metodă contraceptivă şi dacă ai fost în perioada fertilă, da! big grin

| Iuu a răspuns:

Fi sigura ca da