| Ralucuts a întrebat:

Poti ramane insarcinata daca folosesti prezervativ si esti virgina?!big grin

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TheRomanticGuy a răspuns:

Da,dar daca te **** cu 3 insi ai mari sanse sa ramai virgina! Bafta! Funda?!

| Andreia06 a răspuns:

Aolo... normal ca asta se intampla. O sa ramai gravida, asa ca nu face sex protejatalaughing Mai bine natural. Ne intalnim peste 9 luni sa ne spui cum a fost.

| MEANGIRL01 a răspuns:

Da. mereu

| cosminelrogl a răspuns:

Doamnelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca cel mai bine e sa nu te grabesti...ai tot timpul din lume s faci asta...dar daca tot ai intrebat:nu, nu poti s ramai daca totul e in regula cu prezervativul!

| Maria0916 a răspuns:

Nu.Sincer daca prezervativul nu era spart, nu ai dc sa iti faci griji.Nu mai criticati, ca si voi la inceput nu cred ca erati experti in sexologie.

| smecherie a răspuns:

Cel mai bine e sa folosesti 2-3 prezervative! laughing

| Sexiest a răspuns:

Nu. Oare de ce nu ii invata cinvea pe copilasi acestia un minim de cunostinte despre reproducere. La biologie toti profi sar peste acest lucru. Poti ramane insarcinata daca se ruipe prezervativul si sperma curge in pasarica ta,

| Ralucuts explică:

Nu am nici 14 ani si nici nu sunt turbata dragilor.numai ca m`am culcat cu prietenul meu si eram virgina, ne-am protejat iar eu nu am menstruatia regulata.Am fost astazi sa imi recoltez sange pentru analize ca aveam niste probleme mai vechi gen anemie, lipsa de calciu si din astea sa vad cum mai decurg si ma tot macina chestia asta cu ramasul insarcinata, de aceea am apelat si la voi. As vrea sa nu mai criticati fara sa cunoasteti exact persoana si "problema" sa o numesc asa si sa raspundeti frumos intrebarilor caci nu sunteti obligati. Va pupacesc