| Larisamonica a întrebat:

Poți rămâne insarcinata dacă nu a ejaculat în tine? El zice ca nu și-a dat drumul dar când am fost la baie îmi curgea un lichid o fi spermă?

Răspuns Câştigător
| Robert2526 a răspuns:

Daca zice ca nu si-a dat drumul, atunci nu e sperma. Lichidul de care zici tu, este probabil al tau, vaginul secreta ceva care poate sa fie asemanator cu sperma pentru lubrifiere si pentru protectia spermatozoizilor impotriva mediului acid din vagin

7 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Depinde si in ce cantitate era. Daca era atat de mult incat sa curga relativ abundent, imi pare rau sa-ti spun dar probabil a fost sperma. Mirosul ar fi putut sa iti dea cea mai sigura indicatie.

| StoicAnalysis a răspuns:

Asta se intampla cand alegi sa faci religia in locul educatiei sexuale.

| anonim_4396 a răspuns (pentru StoicAnalysis):

Mi se pare ipocrizie totală ca vorbesti despre educatie sexuala, când tu insuti ai postat un comentariu în care denumeai vulva unei femei "vagin" aratand ca nu ai nicio educatie de baza.
Apropo, vulva e la exterior, iar vaginul e la interior.
Daca tot promovezi educatia sexuala, fă un favor societatii si educa-te si tu.

Daca ai nevoie, fac rost de un link catre un manual digital de biologie de clasa a 6-a si ti-l trimit.
Poate o sa ajute oamenii precum tine, putin mai inapoiati de fel, sa nu mai numeasca vulva unei femei "vagin".

| StoicAnalysis a răspuns (pentru anonim_4396):

Prietene, tu imi iei la puricat toate comentariile pentru ca ai ramas frustrat la una care ti-a pus capac? laughing Nici nu mai tin minte ce am postat referitor la vulva, si probabil ca am gresit daca intr-adevar asta am zis, dar in comentariul de fata, majoritatea au invatat sau stiu deja ca e imposibil sa lasi insarcinata o femeie fara sa ejaculezi in ea.

Drept urmare intrebarea ori era de troll, ori nu a avut cine sa o invete pe fata asta. Si avand in vedere ca religia e predominanta ca materie in scoli, fata de educatia sexuala, am avut tot dreptul sa spun asta.

Stai cuminte in banca ta si ajuta oamenii care au nevoie de sfaturi pe platforma asta. Nu fi Gica Contra cu oamenii prin comentarii, pentru a te da tu destept si a atrage atentie.

| Marius22222222222 a răspuns:

Bineînțeles că poți

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copiii din ziua de azi... Pic de educație sexuală nu au
Se duce țara de râpă nu altceva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că acel lichid e cel rezultat în urma orgasmului feminin.