| volgian a întrebat:

Poti ramane insarcinata daca te asezi pe un wc pe care se gaseste sperma?

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Draga mea,spermatozoizii sunt teribil de zburdalnici,dar sperma nu!
In concluzie,fara penetrare, nici o sansa!
Nu te mai gandi, nu ai cum sa ramai insarcinata!

| Pedala a răspuns:

Hahahha ce proasta estilaughing

caramela
| caramela a răspuns:

Draga Ana, cred ca esti prea mica daca ai pus acesta intrebare, nu nu este posibil, pentru ca in contact cu aerul ei mor repede...:d( adica ceia ce ai gasit tu pe colac)in afara de scarba, si un posibil virus nu cauzeaza alt ceva, parerea mea...o zi bunawave

| Kittynika a răspuns:

Doar daca te freci de colacul wc-uluilaughing))

| vεηiη a răspuns:

Thmn fereste rolling on the floor

| yuhuu a răspuns:

Doar daca te freci cu p**da de capac

| yuhuu a răspuns:

Colac da, scuzeblushing

| iulia_7948 a răspuns:

Lasa ca e bine sa ai frici din astea de acum. e penibila intrebarea dar bine ca macar iti faci griji sa nu ramai. foloseste prezervativulbig grin

| ButelieCuPetrol a răspuns:

Ti-e lene sa cureti sperma sau ce?
Omg...

| springandsummer a răspuns:

Da ramai insarcinata, vei naste un intreg wchappy