| anutza1991 a întrebat:

Poti ramane insarcinata fara sperma?

16 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cu lichid preejaculator.

| mgtow a răspuns:

laughinglaughing fara sperma nu ramai gravida doar daca tio trag. unu sau faci fecundatie in vitro

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Sa nu-mi spui ca 1991 vin de la anul nasterii tale, te rog! Daca ai 19 ani este penibil, stanjenitor si toate cele sa nu stii lucrurile astea!
Fecundarea are loc in momentul intalnirii dintre ovul si spermatozoid! Atunci ia nastere automat o sarcina!
P. S. Ca sa stii si definitia, ca nu stiu cat de explicita am fost :SPÉRMĂ, sperme, s. f. Substanță lichidă cu compoziție complexă, secretată de glandele sexuale masculine, care conține ca elemente esențiale spermatozoizii. – Din fr. sperme.

pa, pa.

| lplostonyou a răspuns:

Da se poate si fara sperma, numai daca bagi lapte de vaca in vagin, atunci sigur ramai gravidahappy doamne, voi ori sunteti proaste/prosti ori face numa pe proastele/prostii, nu te supara pe mine dar pur si simplu nu mai rezist la intrebari de astea tembele, voi pun pariu ca in timpul orei de anatomie erati la barul de langa scoala sa va beti cafelele sau sucurile ca altfel eu nu pot sa-mi explic niste aberatii de astea care le faceti voi astia cica ``generatia de maine``, vai de capetele voastrehappy

| Acvila a răspuns:

Daca esti fecioara maria, da.

| Contrast a răspuns:

Sigur ca da scumpa mea, in vis!

| Ionutzz97 a răspuns:

Nu

| danielagoldica a răspuns:

Normal ca poti! De la saliva de exemplu.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandru_8107 a răspuns:

Daca ti-e foame, te poti satura fara sa mananci?

| dede070707 a răspuns:

Nu, iti trebuie sperma din greu

| georgiana_5779 a răspuns:

Nu, dar sunt anumite fertilizari in vitro http://ro.wikipedia.org/wiki/Fertilizare_în_vitro

| sefata a răspuns:

Da se poate, mi se pare ca iti ia din coloana vertebrala nu stiu ce si te injecteaza sau puii mei. oricum draga e mai usor prin cale normala.

| adytzoi a răspuns:

Fato... tu ori esti proasta ori ne iei la mistouri

| alina7 a răspuns:

Nu. Nu poti sa ramai insarcinata bye