| Adela50 a întrebat:

Poti ramane insarcinata daca te masturbezi?

34 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Numai daca este inclus si un barbat in masturbarea asta.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca faci asta dupa ce ai facut sex ca lumea dar fara prezervativ, da! Senzatiile faine si orgasmul, pot facilita absorbtia spermei si Marea Intalnire! asa ca.

Abh
| Abh a răspuns:

Asta e intrebarea zilei, ai din partea mea nota 10. Si ca sa iti raspund la intrebare, nu, nu ramai insarcinata daca te masturbezi. Ca sa concepi un copil e nevoie de un barbat si de o femeie.

| Silvia a răspuns:

Da şi o să naşti unghii.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Normal ca nu.
Ptr a ramane insarcinata trebuie sa ai relatii sexuale cu o persoana de gen masculin fara a te proteja

soothe
| soothe a răspuns:

Nu prea

| Lorelai a răspuns:

Da, chiar cu tripletiwinking

| αndï a răspuns:

Te invat eu cum sa ramai insarcinata daca ma masturbezi pe mine rolling on the floor

| Ea12345 a răspuns:

Categoric nu.Atata timp cat nu exista contact sexual intre o femeie si un barbat, femeia nu poate ramane gravida. Fara sa luam in condiderare inseminarile artificialetongue

| Nebuneală a răspuns:

Nu! nu iti face grijiwinking! Daca nu e un baiat nu se intampla nimic big grin

| Sylx a răspuns:

Nu scumpa mea, nu vei ramane insarcinata daca te masturbezi. Vei ramane insarcinata atunci cand va exista si un baiat in peisaj, "obiect" pe care ti-as recomanda sa-l examinezi cu minutiozitate numai dupa varsta de 18 ani!

| Xonia a răspuns:

Cati ani ai?
Creca nu mai mult de 10
SI nu, nu poti ramanewinking

| SnicK a răspuns:

@silvia Unghii? o. O Lo. OL

| smooth a răspuns:

Doamne catia ani ai... spune altfel nimeni nu va mai rade

| eni a răspuns:

E o intrebare scrisa la misto?

| alexandru_4652 a răspuns:

Lol asta este cea mai tampita intrebare straight face logic ca nu potistraight face

| คเค๓เк a răspuns:

Ce intrebare tampita!
Cum sa ramai insarcinatarolling on the floor
Normal ca nu poti ramane, masturbeazate in continuare...

| tia a răspuns:

Tu te auzi ce spui? :d

| Rioko a răspuns:

NU! Atat timp cat nu "se implica" si un baiat nu ai de ce sa te temi. Dar, am auzit ca nu iti face bine...

| NDY a răspuns:

Tu chiar esti debila cu totu? ces cu intrebarile astea stupide...

| kristinutza a răspuns:

Normal ca nu.

| shadovv a răspuns:

Intreba-l pe yetiwinking

| Liberty a răspuns:

Doamne cati prostirolling on the floor))) Va multumesc ca ma faceti sa radrolling on the floor)) Este a nj cata intrebare idioata la care rad in hohote` copilu' cand ai postat intrebarea ai gandito?laughing) aa si ca sa raspunde da, poti sa ramai insarcinata doar daca faci operatie si iti curge sperma prin degetrolling on the floor) lol ce lume proastalaughing) nu stiam ca exista asemenea specimene

| Liberty a răspuns:

Staati mai nu mai radeti poate nu stie ce inseamna masturbarelaughing)

| Insurgent a răspuns:

rolling on the floorce intrebare idioata mor de ras cand vad ce intrebari pun uniilaughing,
doamnelaughing la 13 ani sa nu stii ca daca te masturbezi nu ramai insarcinatalaughingasta e chiar prostielaughing

| cristina_9394 a răspuns:

Nustraight face nu ramai straight face

| Robert5678 a răspuns:

Poate iti fac o vizita, sa vezi cum poti ramane insarcinata cu adevarat si sa nu mai pui intrebari din astea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intreab-o pe mama ta...cred ca ea asa a ramas gravida cu tine, ca altfel nu-mi explic idiotenia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoric.va semana leit cu un pix.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei, dar normal ca se poate. Cum, nu stiai? Degetele ejaculeaza...

Acum serios. Nu poti.