| anonim_4396 a întrebat:

Poti ramane insarcinata daca tipul s-a masturbat putin apoi dupa 1 minut m-a masturbat si pe mine?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Posibilitatea de a ramane insarcinata, teoretic este aproape imposibila.Pentru a ramane/deveni gravida in afara de sperma barbateasca este nevoie de inca ceva si acel ceva este cel mai important ingredient in formarea unei sarcini. Acel ceva se numeste OVUL si poate apare/se poate forma doar intro anumita perioada a ciclului menstrual, si anume doar in perioada fertila. In concluzie o fata/femeie poate ramane insarcinata NUMAI in cele 4-5 zile din preajma ovulatiei si doar daca ajunge SPERMA in vagin. Raspunsul corect il poti gasi si singura deoarece tu esti cea care stie daca joaca voastra sexuala a avut loc in acel moment al ciclului menstrual. In orice caz probabilitatea de a se forma o sarcina in urma acelui "joc sexual" teoretic este aproape imposibila. Multa sanatate

| Marginean_Mihaela_1997 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

A avut loc in perioada premenstruala

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

După o minută? Exact in minuta aia ai ramaslaughing

| Chevyn a răspuns:

Suna ciudat... adica tu faci sex cu el iar el isi face laba langa tine si tu te uiti la el apoi te masturbeaza si pe tine wow!