| andreea_1536 a întrebat:

Poti ramane insarcinata de la lichidul preejaculator daca inca erai pe stop (in ultimile zile de stop)ce sanse sunt?

Răspuns Câştigător
| anaid a răspuns:

Sanse extrem de micihappy
Pe o perioada de 10 zile de cand ti-a venit sansele sunt extrem de micihappy

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, dar riscul e mic (in jur de 4-5%).

| Cătălina a răspuns:

Risc minim, dar nu redus.

Teoretic, era perioada nefertila.

| ElenaMaria a răspuns:

Sansele sunt mici.Este o perioada infertila.Este cel mai bine sa foloseste prezervativu si sa nu lasi la voia intamplarii.Ca sa nu stati cu grija e mai bine sa va protejati.

| alexutzzzu_9236 a răspuns:

O intrebarebig grin ceva de genu. prietena mea are ciclu regulat la 21 de zile si tine 7. ultima oare i-a venit pe 31 martie calculand pe data de 7 aprilie a "terminat". pe data de 10 am avut o experienta sexuala (adica ea este inca virgina si s-a hotarat sa o facem am incercat dar fara rezultat cred ca la intrarea in vagin a fost putin lichidul preejaculator de la mine. ) ar putea ramane insarcinata din aceasta cauza?