| ana17 a întrebat:

Poti sa iei anti-conceptionale la 14 ani juamte- 15?big grin

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Numai ca tratament pentru o problema ginecologica. Riscul e prea mare ca sa le iei numai pentru efectul contraceptiv.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Sunt nerecomandate sub 17 ani!
Nu! Niet! Nei! Nej! Nein! Nem!

| TąNyą a răspuns:

Eu zic că eşti cam mică... mai bine mai aşteaptă.

FantaSZy.

| Gosh. a răspuns:

Poti. dar e devreme totusi.

| DDM a răspuns:

Anticonceptionale poti sa iei, dar doar in urma unui consult ginecologic si doar daca ai anumite probleme de ordin ginecologic, nu iei anticonceptionale doar pentru a renunta la prezervativ... nu e inca cazul la varsta tawinking

| Maya_2058 a răspuns:

Probabil ca datongue