| anonim_4396 a întrebat:

Povestea cu fata aia(o sa ii zic A) a ajuns la sf.sa va povestesc:dupa un weekend in care n-am putut s-o scot din casa ca sa ii spun ce simt, n-am mai avut rabdare si i-am zis pe mess ca o plac si daca vrea sa fie cu mine. ea a zis ca nu stie, si am lasat-o sa se mai gandeasca(asta era intr-o seara)in a doua seara am intrebat-o ce a hotarat. a zis ca nu s-a gandit la asta si eu m-am suparat, pentru ca ea nu daduse importanta la ce i-am zis. i-am spus asta da a zis ca nu ia stat mintea la asta si ca tine la mine dar doar ca la un prieten. a doua zi la scoala o colega, buna prietena cu ea, a vrut sa-mi zica ceva despre fata asta.am vorbit pe mess pana la urma.colega mi-a povestit ca a fost cu un baiat, iar A a vrut sa-i desparta.si acum colega a aflat ca A e cu baiatu ala cu care a fost ea.si mi-a zis sa nu fiu cu ea.Am vorbit cu A pe mess si i-am zis ca ma deranjeaza ca nu mi-a zis in fata ca e cu baiatu ala. ea a negat totul.asta s-a intamplat cam acum o saptamana. Voua vi sa intampla asta vreodata? Daca da, cine a avut dreptate, parteneru sau prietenii?

Răspuns Câştigător
| cookiemonster_3945 a răspuns:

Hallo. smug nu mi s-a mai intamplat...thinking dar cred ca prietena ei are dreptate. sincer. pentru ca daca stie ca tii la ea, nu te-ar minti ca e cu altu`. thinking parerea mea. daca o placi atat de mult, inseamna ce ea e fraiera, ca te pierde.winking fa-o sa te placa. discuta cu ea despre ce ii place.laughing la mine a fost mai usor, ca am vorbit cu un baiat, si sunt mai baietoaica deci am avut despre ce sa vorbim. big grin intereseaza-te de ea, intreab-o daca ii place nu-stiu-ce melodie. arata-i ca iti pasa de ea, si o sa vada ce greseala a facut.smug si daca tot nu simte ceva pentru tine, be a man, get over her! nu trebuie sa-ti irosesti viata pe o fata care nu se uita la tine.winking
bafta. :* big hug