| Dizzydizz a întrebat:

Povestiti o intamplare avuta cu iubitul/iubita. Ceva romantic.; x

Răspuns Câştigător
| ÅñdRa a răspuns:

Buna.
Cel mai romantic lucru sa zic a fost atunci cand ne-am despartit.
Ne-am certat foarte rau si am zis ca nu o sa mai vorbim unul cu altu niciodata.
Am asteptat 2zile ca sa ma sune si nimic si atunci era convinsa ca nu o sa mai caute niciodata pana cand intr-o dimineata suna cineva la interfon si a zis: ''deschide''
si am deschis si pentru 2min a batut la use si cand am deschis era el cu un buchet de trandafirilaughing)
si imi zicea ca-i pare rau si ca vrea sa ne impacambig grin
deci asta e cel mai romantic lucru daca e sa-i zic asabig grin

1 răspuns:
| smartalogu a răspuns:

Pff, la mine cel mai romantic lucru a fost la o prima intalnire. M-am cunoscut cu fata, am stat de vb, iar cand sa ne despartim am vrut sa o pup pe obraz, ea acelasi lucru, doar ca nu am nimerit obrajii, si cand ne-am intins unu la altu ne-am nimerit pe bot rolling on the floor.