| Nastia a întrebat:

C inseamna pentru voi o zi petrecuta intr-un mod romantic cu iubitul/iubita voastra?

Răspuns Câştigător
| Manelistu a răspuns:

O zi petrecuta cu persoana iubita, este ceva minunat, de vis; in preajma ei ma simt relaxat, fericit, energic mai ales cand ne dam portia de vitamine(saruturi:X), imi place mult sa o fac sa rada, sa i spun cuv romantice in timp ce o sarut usor; deja i am trimis vreo 2 scrisorele de dragoste, si ma preg de a treia; Pt ea as face orice, deoarece este o fiinta minunata. e jumatatea mea, si chiar daca este prima fiinta din viata mea vreau sa fie si ultima. Vreau sa o am pentru totdeauna, sa petrecem cele mai frumoase clipe, De abia ast pe 21 april sa ma duc la ea, sa mi petrec aniversarea mea alaturi de zanutza mea, vreau sa beau un pahar de sampanie cu ea, si sa ne distram pe cinste:X

5 răspunsuri:
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Fiecare zi alaturi de iubitul meu e romantica!
Si sa nu uit noptile... blushing
Cand avem timp gatim, experimentam tot felul de retete si ne jucam cu mancarea..., sau, uneori seara ne uitam la filme apoi... blushing sau cand avem chef de plimbari lasam masina si ne plimbam prin parc, ne spunem cat de mult ne iubim si cat de norocosi suntem ca ne-am intalnit, vara adoram sa facem plaja si sa ne balacim in apa...
Asadar, cand sunt cu el, e romantic, oriunde, oricand!

| andreutz a răspuns:

Daca as fi doar eu cu ea, romantismul vine de la sine.adica intr-un loc retras, fara prea multi oameni...imi vine inspiratia pe moment happy

| rita a răspuns:

O zi speciala, poate de neuitat

| doruletz a răspuns:

Dimineata micul dejun servit la pat insotit de un pupic si un te iubesc iar ca desert...va las pe voi ca sa ghiciti! Apoi, toata ziua e perfecta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ne contopim, sa fim doar unul.Sa ne plimbam prin padure, sa ne leganam pe o ramura, sa bem apa stand in genunchi langa un izvor, sa privim cerul si pamantul cu aceeasi ochi sa...fim nebuni de fericire.