| Delya_6437 a întrebat:

Povestitimi si mie care au fost cele mai super relatii ale voastre? fundita pentru cea mai romantica sau cea mai funny

Răspuns Câştigător
| forever4you a răspuns:

Pai am sa-ti povestesc singura mea relatie...este cu un baiat mai mare decat mine cu 3 ani, am inceput prin a fii prieteni, ne intelegeam foarte bine imi era simpatic, ii eram simpatica, ma lua in brate stateam unul langa altul ne tineam de mana asta pana intr-o seara cand neam strans la un colt si a venit si el am stat amandoi jos unul langa altul si ne-am jucat adevar sau provocare si eu am ales provocare ma provocat sa-l pup l-am pupat si el era fericit ba chiar tot arata ca i-am lasat amprenta ca eu eram data cu luciu apoi si el a fost provocat sa ma pupe si a facut-o a fost dragut dar vroiam sa plec si el nu ma lasa ma lua in brate si imi zicea sa mai stau si pana la urama m-a lasat, el a mers cu o prietena de-a mea si i-a zis ca ma place si ca vrea sa fie impreuna cu mine si a rugato pe prietena mea sa-l ajute sa-si faca lipeala cu mine a doua zi la scoala a venit prietena mea si mi-a spus eu am ramas socata, si atunci am realizat ca si eu il iubeam dar m-am comportat la fel cu ea pentru ca prietena mea nu a vrut sa stie ca mi-a spus si tot la fel ne tineam de mana si m-a dus intr-un colt si m-a intrebat daca mi-a spus cineva ceva legat de noi doi si eu i-am spus ca da dar apoi el a zimbit la mine si se tot iuta la mine iar eu m-am dus in clasa apoi m-a intrebat daca ies si in seara asta iar eu i-am spus ca da si cand am iesit neam jucat tot la fel si iar am fost provocata sa-l pup doar ca el a miscat capu si l-am sarutatlaughingapoi m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el si eu i-am spus nu(de emotie nu ca nu vroiam)a spus ca ma mai lasa sa ma mai gandesc si a trecut o ora sa tot dat la mine pana cand m-a luat de gat si ne-am sarutat si i-am spus si da ne-am sarutat am stat imbratisati pana am plecat iar acasa nu imi venea sa cred ca sunt pentru prima oara impreuna cu un baiat n-am putut dormi manca sau bea apa si am stat impreuna 2 saptamani si apoi m-am despartit de el pentru ca nu mai puteam iesi afara si din faptul lipsei de intalniri sa dussss...mama aflase si era de acord deci eram cea mai happy, acum cand il vad la scoala suntem doi straini ne mai bagam in seama ocazionalcryingsper sa-ti placa si este adevarata

3 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Lam iubit suficient si inca il iubesc doar ca eu vreau sa povestesc acest lucru sfant pentru minesad

| Violetta2303 a răspuns:

Nu pot sa zic de relatii dar pot sa iti povestesc o prima intilnire cu un baiat eram vacanta de vara iar eu urma sa ma intilnesc cu acest baiat foaste dulce pe care si acum il iubesc ca pe un frate eram la bunici si bineinteles ca nu aveam cum sa ies din casa. am chiemat o prietena si in sfirsit am reusit sa placam. ne-am dus la locul unde trebuia sa ma intilnesc cu el si. asteptam. asteptam.asteptam. suna telefonul
el:Unde esti?
noitongueoi unde ai zis![dupa 5 minute ne-am dat si noi seama ca nu era bine unde il asteptam. pina la urma am placat si ne-am intilnit pe strada laughing]
El m-a luat de mina si am mers la un blik cu banici foarte ca locu doar ca alaturi era un cimintirrolling on the floor.
noi stateam acolo vorbeam si prietena mea se plictisea linga noi. vine un catel si incepe prietena sa poarte o conversatie:
prietena:Ce faci?(la catel)
prietena:Uite el e iubitul meu laughingrolling on the floor!
si face ea ce face si il mingie si auzim odata POC cind ne uitam in pate catelu se trintise pe pamint asteptind afectiunerolling on the floor a fost panarama rau au mai continuat si altele bine inteles a venit ploaia pe o partea cerului plaoua iar dincolo era soar:-J poveste vechierolling on the floor

| babylove_4189 a răspuns:

Poate par rautacioasa dar pentru mine relatia cea mai importanta e un lucru sacru pe care nu las face public mai ales pe acest site.am investit mult prea multe sentimente ca sa fac asta... da daca tu vrei putem vb pe mess(imi lasi un msg la privat)si e ok... dar asa.cine si-ar face publica rel de iubire cred ca na iubit suficient.mna sper sa ai parte si de alte rasplove struck:Xdar eu.asta gandesc