| Ioana1999 a întrebat:

Povestitimi despre viata voastra romantica!
(spuneti cum v-ati intalnit) funda la cea mai frumoasa

Răspuns Câştigător
| moonY a răspuns:

eu aveam la un oarecare profil o foto cu o tipa dezbracata, el m-a agatat spunandu-mi ca vrea sa fiu printesa celor 3 masini valoroase ale sale.
ne-am intalnit si soc! nu eu eram in poza de pitipoanca de la profil, dar am trecut peste asta, ca masinile lui valorau cat 3 vouchere rabla

4 răspunsuri:
| lyrics a răspuns:

Pai.
a inceput frumos
inca continua.sau nu
am fost impreuna de prima data
de cand ne-am vazut
nu-l cunosteam
nu ma cunostea
ma vazuse la web si i-am placut.
eu credeam ca nu ne vom mai vedea. dupa seara aia...ca a fost asa.
abureala
el, mi-a zis mai tarziu, cum m-a vazut, si-a dorit o relatie serioasa...
el m-a inselat. l-am inselat si eu.pe mess...
si in alte dati
am facut dragoste...prima data pentru mine.
a avut grija de mine
a fost superb
a fost primul si singurul, si inca este
am avut certuri groaznice.
cu pumni in pereti, telefoane busite de pamant
apoi faceam dragoste ca doi nebuni
si plangeam
au fost injuraturi
am petrecut pastele impreuna.prima noapte impreuna.
au mai urmat altele...
la mare am fost impreuna...
si certurile se intensificau.
aveam ganduri de sinucidere de fiecare data cand el ma jignea
simteam ca mor
dar ne impacam
avand alte sperante
si iar ne iubeam
ca doi nebuni
un timp era bine. apoi iar ne certam
iar au urmat injuraturi, eram aproape de bataie.
zici ca eram in filmelaughing)
ne-am impacat...
acum.
s-a sfarsit...
el zice ca nu va lasa sa fiu cu altcineva, daca nu sunt a lui, nu sunt a nimanui
zice ca l-am distrus
dar ca distrugerea mea va fi mai cruda
e o iubire bolnava. dar suntem dependenti

| alexandra21_3435 a răspuns:

El ma cunostea de cand eram cu un alt baiat, ideia se face ca inca eram cu acel baiat si o amica imi spune ca un coleg de langa magazinul unde lucra ea i-a cerut numarul meu de telefon(in fine ei ii place ade el dar mi-a zis dupa mult timp), eu cu baiatul care eram eram certati. ea mi-a dat numarul lui si l-am sunat sa il intreb ce doreste. prima data cand l-am vazut a fost ca i-am cerut niste cd-ri cu filme si ne-am intalnit afara(blocurile noastre erau fata in fata dar eu nu il cunosteamhappy ), cand l-am vazut am zis ca eu nu voi face niciodata relatie cu acest baiat(era prea matur, prea barbat el avea 32 de ani eu 17 jumatelaughing))dar dupa multe telefoane si intamplari...(eu eram in certuri cu iubitul de la acea vreme, el a plecat la tara nu stiu pentru ce, bineinteles eu eram disperata, plangeam, si toate ce se intampla cu o fata) am gasit in el(actualul de care ziceam ca nu o sa am niciodata o relatie) consolare dar incet cu incet m-am indragostit de el si suntem impreuna de trei ani si jumatate.mai bine mai rau nu cred ca e mereu perfect(chiar daca eu sunt o prefectionistalaughing)

Răspuns utilizator avertizat
| ----:anonim:--- a răspuns:

Acum un an am inceput sa vorbim pe mess.id-ul lui l-am primit de la un vecin de al lui caruia i-am cerut niste iduri sa imi bat joc de niste baieti deoarece ma plictiseam, si printre care era si actualul meu prieten.am facut misto de toti, au muscato toti in afara de pretenumeu care stia sa imi intoarca vorbele.si am tot vb am tot vb ca amici pana in 20 decembrie cand am vb ca si iubiti deja. el era in anglia si urma sa vina n Romania de abia in iulie.si in 18 iulie marea zi in care ne-am vazut prima data live, am trecut prin niste emotii de nedescris. dupa 8 luni am reusit sa ne vedem livelove struck si acum imediat avem impreuna un an suntem foarte fericiti. funda?batting eyelashes