| octa2021 a întrebat:

Prezervativele de la Lidal sunt bune?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De la Lidle, da.
De la Lidal, nu.

| corbulalbrosu a răspuns:

Calitatea prezervativelor este aceeasi indiferent de unde sunt cumparate/achizitionate, fiindca prezervativele sunt fabricate de catre firma producatoare la un anumit standard de calitate. Firma, magazinul sau farmacia care le comercializeaza vinde d.p.d.v. calitativ acelasi produs produs de aceeasi fabrica. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Da, sunt bune.

| HazelEyes77 a răspuns:

Vrei sa zici de la Lidl...da sunt bune. Calitativ sunt cam la fel ca si celelalte marci de prezervative cunoscute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am auzit de Lidal.

| Ensiferum a răspuns:

Sunt bune in sensul ca Nu se sparg si protejeaza dar sunt foarte incomode si stramte fata de Durex sau Trojan in sensul ca daca esti dotat nu te ajuta.

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

Cele mai bune sunt alea de la tonetele de ziare si ieftine?

| YellowAngel a răspuns:

Bune sa faci copilasi

| mlfz13 a răspuns:

Daca asa ai vazut ca scrie pe magazin - Lidal... m-as uita inca o data daca pe cutiutele acelea mici chiar scrie 'prezervative'