| nebunatica_2307 a întrebat:

Buna :* am si eu o intrebare
prezervativele "Vultur" sunt bune?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cele mai bune sunt Loveplus sau Durex. Sunt mărci de ceva timp pe piață.
Au rezistență crescută.
Pa, pa.

| elasexygagica a răspuns:

Nu tot ce zboara se mananca.

| Raresik a răspuns:

Buna! nu stiu.nu cred.

dar mai bine foloseste Durexwinking. sunt cele mai bune tongue

| Artemis a răspuns:

Eu zic sa nu te risti oh go on
Zilele astea am avut un incident neplacut chiar cu acest gen de prezervative

| ♂ яαυℓ ♥ ♫ ‹з a răspuns:

Foloseste ceva din gama Durex... Sunt mai bunewinking

| YoYoUtZa a răspuns:

Aff...si iubitul meu a folosit asa ceva si s-a rupt imediat. Iti recomand de la Durex, sunt mai rezistente happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt bune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nam gustat dar o tarf@ mi-a zis ca so inechat cu pene, mai bine incearca prezervativele de scons sau de morsa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, prezervativele vultur sunt bune atat timp cat le folosesti cu partenerul de viata...sincer daca as merge la curve nu m-as duce pe mana lor! happy Eu le folosesc cu iubita mea de mai binde de 1 an si e OK plus ca is si ieftine.

| even a răspuns:

Au etichetele super cu fete incitante, arome diverse si placute, sunt foarte ieftine insa si rezistente dar sunt scurte, se deruleaza doar cativa centimetri, la mine pana la jumatatea daravelei. (acum nu stiu, poate o am eu prea mare tongue)