| Geotrix a întrebat:

Prezervativele subțiri ca durex feel thin pot fi folosite și anal sau oral? Sau numai vaginal.

Răspuns Câştigător
| Dumy1717 a răspuns:

Se poate folosi si anal, dar trebuie lubrificata bine

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este cu totul NEindicat sa fie folosit prezervativul foarte subtire, asa cum este prezervativul ''durex feel thin'', in cazul in care se intentioneaza sa fie intretinut sex anal.

| RamboxxL a răspuns:

Eu am folosit la ambele și nu am avut probleme

| Passd a răspuns:

Nu văd rostul pentru care ai folosi prezervativ la sex oral...
La anal e indicat unul mai gros pentru că anusul e un orificiu mai îngust.