| Geotrix a întrebat:

Prezervativele subțiri ca durex feel thin pot fi folosite și anal sau oral?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care intentionezi sa intretii un sex anal este indicat si recomandat sa fie folosit prezervativul cel mai gros posibil si cat mai rezistent. Iar in cazul sexului oral folosirea prezervativului fiind pur si simplu optionala, tipul, marca, grosimea, aroma, etc. poate fi de orice fel fiindca vorba romanului impartial... ''este tot un drac''. laughing Sanatate!

| sadrian46 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Da, doar că dracul cu pelerină de cauciuc, măcar nu-ți verși mațele de greață.

| Geotrix explică (pentru sadrian46):

? Nam inteles

| sadrian46 a răspuns (pentru Geotrix):

Dacă nu ți-e scârbă de tine, ca pângărești o iubită cu un asemenea act, nu am cum să te fac să înțelegi.

| Geotrix explică (pentru sadrian46):

Eu doar am pus o întrebare iar dumneavoastră sunteți paralel cu subiectul din ce am observa "sadrian46"

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și când regulezi o scândură.