| deadman a întrebat:

Poate sa imi spuna cineva cat de bune si cam cum sunt prezervativele Durex Arouser. acelea cu o masinuta pe cutie?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Au niste mici puncte si striatii in relief pe ele. cica ar oferi o senzatie usor diferita pentru ea, insa nimic deosebit

| prizeFTW a răspuns:

Lasand la o parte ca intrebarea trebuia postata la categoria dragoste si sex, din cate am auzit, durex arouser sunt mai rezistente.Cica "ofera o senzatie mai profunda" laughing.