| fydo a întrebat:

Stie cineva prezervativele sunt pe marimi? Am luat durex si sunt mici pentru mine sad

Răspuns Câştigător
| CapitanulEvident a răspuns:

Se vede exact cat de frustrati si cata lipsa de incredere au cei ce au raspuns cu aluzii la intrebarea ta ca ai fi supra-dotat sau altceva. Da domnilor ignoranti, sunt si barbati cu un penis mai mare si care au nevoie implicit de un prezervativ mai mare, tocmai pentru asta au fost creeate cele xxl. In cazul in care prezervativul este prea stramt, exista riscul sa se rupa. Cauta Durex xxl, sunt destul de comune.

9 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Da, sunt pe marimi, dl supradotat. Citeste si tu pe cutie ca nu-ti cad ochii

| h3r a răspuns:

Vai săracul băiat!
Da sigur n-ai vrut să știi dacă este și pe mărimi mai mici, L, M?

XXL-ulele!

| Azµre a răspuns (pentru h3r):

Nu știu cum sunt mici, că intrii cu totul în ele, idei de copii... n-ai ce să le faci se prostesc

| h3r a răspuns (pentru Azµre):

Mai bine să râd și eu cu ei...îmi prinde super fain acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Pe Durex scrie diametrul: 52, 53, 54 sau 56 de mm(parcă). Fiecare tip are o singură dimensiune fixă la toate pachetele.
Te pup!

| e1xtz a răspuns:

Da mai supradotatule, nu ti-a cerut nimeni pana acum nr de tlflaughing..si da, sunt si pe marimi, durex chiar vinde ceva de genul xxl...da vezi si tu, poate ai luat de la chinezi, si cine stie

| Violente a răspuns:

Asta a fost o întrebare de plictiseală, din cate stiu diametrul unui prezervativ durex este de 52 mm. Mie îmi ramane la baza penisului mult LATEX și sunt un om NORMAL cu un penis NORMAL. Nu cred ca ar putea sa nu te "incape" prezervativul, totuși suntem oameni nu baloți de paie.

| Belluuu a răspuns:

Frate is din latex thinking se largesc laughing nu strica sa intrebi la farmacie doar nu iti este rusine happy

| fydo explică:

Multumesc CapitanulEvident si ingerinfrant. nu ma laud ca este mare sau altceva. dar nu stiam daca e pe marimi sau nu. nu vroiam sa ma fac de ras la farmacie. aici nu ma stie nimeni. cred ca uni o au prea mica sau sunt inca virgini. multumesc oricum happy