| ICosmiin a întrebat:

Prietena mea are 20 de ani dar atunci cand incepem sa facem sex, se comporta ca un copil si rade si aiureaza. Ce e de facut? Am discutat si pe tema asta dar tot asa face.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că încă îi este jenă (de actul sexual).

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stinge becu si vezi, sau cand doarme poti sa profiti ocazia macar face liniste

| AnemonaP a răspuns:

Mare lucru nu e de făcut dacă ai purtat deja o discuție cu ea.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Valelleu, ai dus-o la un psiholog?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este si imatură si poate tu esti primul ei iubit si faptul ca rîde o relaxeaza dar cum anume aiureaza ce spune?

| mihai69 a răspuns:

Eu m-aș distra cu ea.

| Sofer a răspuns:

Te obișnuiești cu ea asa. Dacă sexual va potriviți.

| Lukasssz a răspuns:

Gasesti pe alta.

Răspuns utilizator avertizat
| mdc98 a răspuns:

I-ati o c***a atunci.

| RequiemReRe a răspuns:

Cred că doar se simte foarte confortabilă în prezența ta sau așa e firea ei, mai jucăușă. Nu o judeca laughing