| anonimbuc21 a întrebat:

Prietena mea are piatra la rinichi.
Are tratament si nu are dureri.
Putem face sex? Sau nu e indicat?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce treaba are piatra de la rinichi, cu vaginul fetei?
Bineinteles ca puteti face sex, dar nu uitati de prezervativ.

| corbulalbrosu a răspuns:

Puteti intretine acte sexuale in orice moment si in orice pozitie doriti voi. Sexul NU are nici legatura si nici NU agraveaza boala amintita. Multa sanatate!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu împingi până la oase ( pietre), da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rinichiul nu e conectat la vagin.

| Denisa0954 a răspuns:

Nu afectează în niciun fel happy

| ValiSenzual a răspuns:

Dai cat poti si fugi nana, spargi tu piatra nu piatra pe tine... osama bin vale

| Ovd9621 a răspuns:

Sigur că puteti face sex, nu se întâmplă absolut nimic și nici nu o afectează, din contra se mai destinde și ea!

| VladJEU a răspuns:

Daca dai tare le crapi