| Îngheţatăăă a întrebat:

Prietena mea cea mai buna e lesbi. Iar eu nu. s! Ea se da la mine si tot timpu` ma`ntreaba daca vreau sa fiu cu ea... Dar eu nu. s lesbi si ea nu intelege. Ce sa. i zic ca sa nu se supere :-s. Credeti.ma. Nu vreau sa-mi pierd cea mai buna prietena.sad

Răspuns Câştigător
| ForbiddenDreams a răspuns:

E logic, eu te sfatuiesc sa vorbesti cu ea deschis, sa-i spui ca tu nu ai acelasi gusturi ca ea si ca intre voi n-o sa fie mai mult decat o PRIETENIE. Poate se va supara pe moment, dar va intelege, te asigur. Spune-i ca va gasi persoana potrivita pentru ea si ca aia nu esti tu.Succes ^^

10 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Spune-i pur si simplu ce gandesti, daca e prietena cu adevarat nu se va suparawinking

| Barbaraaa a răspuns:

Eu zic ca nu t mai vezi sau sa vb cu ea 2-3 zile si cand vaveti int incearca sa-i explici ca nu e bine sa fie asa si intreab-o care sunt motivele ei d o ales sa fiee lesbi oh go on si spune-i ca prietenia voastra se poate destrama din acest motiv straight face

| Merry24 a răspuns:

Ca nu esti lesbi si ca vezi in ea doar o prietena buna si nu o iubita... daca se supara asta e las-o un timp

| Mikaela a răspuns:

Sall.Poi la modul cum se comporta cu tine o sa te piarda ea.Ar trebui sa ii precizezi clar ca tu cu ea sunteti doar cele mai bune prietene si atat, ca tu nu o sa ii corespunzi, deoarece ai alta preferinta sexuala.
Good luck!happy

| Hollocause a răspuns:

Poti sa-i spui :
Nu pot fii cu tine, dar nu te supara te rog.
Alte variante nu stiusad

| dara_1781 a răspuns:

Eu cred ca intrebarea e la misto, dar iti voi raspunde.fi sincera cu ea.spune-i ca pe tine nu te atrag fetele si ca puteti ramane doar prietene. daca nu te intelege inseamna ca nu merita sa fi prietena ei. fundita te roooog?

| Nobodies a răspuns:

Da'mi-o mie.ca sa nu fie singura. daca tu nu esti disponibila xD

| AuDreY a răspuns:

Trimte-o la mine smug

| RoxyAngel a răspuns:

Explicai cat mai frumos posibil ca tu vrei sa fiti doar prietene. In primul rand spune-i ca ti la ea foarte mult si nu vrei sa se supere pe tine, 2 spune-i de preferintele tale sexsuale si 3 artai ca este mult mai distractiv sa fiti doar prietene, de exemplu: iesiti si cu alti prieteni

| Îngheţatăăă explică:

Mersi la toty