| xAndro a întrebat:

Sal, deci. am prietena de 8 luni. m`a inselat de 2-3 ori, am iertat`o pentru ca o iubesc si chiar nu vreau sa o pierd. mai nou de ceva timp. nici la avut numai pune poza cu noi. am intrebat-o dc.si tot timpu spune " am sa pun peste cateva zile, acum chiar nu pot "... ce ziceti ca se intampla cu ea? ascunde ceva de mine?

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mai mult de doua sanse nu ar trebui acrodate.Ai grija ca s-a prins ca esti bun si pentru ea inseamna ca te poate juca pe degete. S-a prins ca o iubesti si se foloseste la maxim de slabiciunea ta pentru ea. Ti-as recomanda sa renunti la ea, pentru ca fete mai suntwinking

| Libelle a răspuns:

Unii oameni se satura de prea mult bine
da-o-n...
nu te merita
stii vorba aia ``sufera cel ce iubeste, cel iubit isi bate joc``.
normal ca asunde ceva de tine.
s-a plictisit. s-a jucat cu sentimentele tale iar tu ai pus paie pe foc, si i-ai dat impresia ca e mai incitant.
ai iertat-o de 3 ori... a doua oara trebuia sa ii zici un pa-pa, si o vedeai dup-aia pe ea, cum se ruga de tine.
acum deja e prea tarziu.

| Flav a răspuns:

Tu esti sanatos, amice? Sa te insele prietena si s-o ierti? Nu vreau sa-mi imaginez ca tot cartierul rade de tine. N-ai si tu o demnitate, un orgoliu? Ca neuronii observ ca te-au inselat de ceva timp.

| Flav a răspuns:

@SkTrastaBoy - as fi vrut sa fiu mascarici, dar ma tem ca-n cazul de fata altu-i mascariciul. Dupa ce ca esti orb, nu vrei nici sa deschizi ochii. In fine, cum iti asterni, asa dormi. Salut!

| lovenotsex a răspuns:

Hei scuza-ma ca te critic, dar tradarea se iarta doar o data. Urmatoarele dati daca se mai intampla e deja naivitate din partea ta si bataie de joc din partea ei.Profita de faptul ca o iubesti si ai face orice pentru ea, ca sa faca ce vrea, pentru ca i-ai si permis prb.Sincer nu cred ca te mai iubeste de la prima faza cu inselatul.Si de acum isi bate joc de iubirea ta, de sentimentele tale.Cred ca nu pune poze cu voi pentru ca, clar ascunde ceva, poate are pe cineva.Cu ea nu se intampla nimic, cu tine deschide ochii, si las-o balta cu ea, gasesti pe cineva care sa te aprecieze si sa -ti aprecieze iubirea. Iarta-ma ca-ti zic dar parerea mea este ca ea este o parasuta originala, datorita ca i-ai permis de toate, si ea a vazut ca-i merge cu tine, si-a zis sa profite, ca tu oricum o iubesti.Nu te merita.In 8luni de 3 ori deja.Aiurea omule isi bate joc de tine.

| Georgiana2905 a răspuns:

Cu siguranta. tu crezi ca probabil relatia asta va fi una benefia dar te inseli. Important e sa faci lucrurile pe cat se poate de corect si sa vezi pe cat se poate de bine realitatea. E posbil sa fi fost. nu stiu. o greseala. Ierti o singura daca dar daca vezi ca se repeta si a doua oare deja trebuie sa iti pui mari semne de intrebare. Bine ar fi sa pui punct. E clar ca iti ascunde ceva. Probabil ¨lupta ¨ pe doua frunturi. Pune punct si gandeste-te ca asa e mai bine. Daca stia sa lupte pentru a mentine relatia nu mai exista intrebarea asta si nici macar atatea semne de intrebare. Spune-i in fata dc doersti sa pui punct pentru a-i demonstra ca nu esti un papagal si ca vezi f clar situatia.

| BRoxana a răspuns:

Si eu ce trebuie sa raspund aici, sa dau cu presupusu'? mai, sincer nu poti sa zici ca "nu ai motive de ingrijorare" ca daca te inseala de 2-3 ori in 8 luni ...deja,nea.nu ma bag e decizia ta ca ai iertato, incearca sa o intrebi daca totul e in regula, sau intreaba vreo prietena d-aei daca se intampla ceva cu ea, nu stiu...intreab-o daca te iubeste si.vezi cum se comportahappy

| vika16 a răspuns:

Iai permis prea multe libertate si ea profita din ce in ce mai mult de chestia asta, de parq i sar fi ridikat binele la cap daca sa sp asa, fii un piq mai sever, nu mult...
Bafta!

| YonutZ_7643 a răspuns:

Astai buna, ma mir ca mai esti cu ea, sunt atatea fete, si ar fi pacata sa dai 2 sanse uneia. Eu mereu imi schimb relatiile cand ceva nu merge, si nu pune mai mult suflet decat atata cat iti este oferit... hai ca esti baiat mare fa ce trebuie. BAFTA

| al3_9910 a răspuns:

Momentan si. a luat. o in cap, pentru ca a vazut ca tu o ierti mereu si treci cu vederea peste greselile ei, ceea ce nu este bine.acum ea se crede superioara, ceea ce nu este.se vede ca nu e de tine.ti.ai pus intrebarea daca te iubeste cu adevarat? este usor sa scrie intr. un sms la sfarsit "te iubesc", daca ea nu simte acel sentiment. din pacate trebuie sa deschizi ochii si sa realizezi ca ea nu este de tine. a vazut ca o iubesti si a inceput sa faca ce vrea din tine.incearca sa te indepartezi incetul cu incetul de ea si o sa vezi ca o sa fie bine.nu e de tine! din moment ce te inseala, mai ales de 2 ori.nu e nici prima nici ultima fata pe care o iubesti/o vei iubi.succes!:*

| xAndro explică:

Flav.sincer nu aveam nevoie ce comentariul unui mascarici happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva nu e bine.Incearca sa o faci sa inteleaga ca suferi din cauza ei pentru ca o iubesti. Zii sa se puna in locul tau sa vada si ea cum e.In fine daca nu are suflet...

| CIA a răspuns:

Te iubesc!love struck

Imi pare rauusad