| tunechimarionette a întrebat:

Prietena mea cea mai buna trebuie sa sarute un baiat "french". Nu a mai facut-o pana acum si ii este teama ca baiatul cu care se va saruta sa nu isi dea seama.Credeti ca isi da seama ca nu s-a mai sarutat cu limba?

Răspuns Câştigător
| emaemma a răspuns:

Asta depinde de cat de bine saruta. nu uita nu trebuie sa o inveti asta vine din "instinct" cand va fi momentul va fi magic. vor fi doar ei 2 si atat. daca baiatul o iubeste nu va lasa un defect ca asta sa stea intre ei. happy sper ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
| justitiarul a răspuns:

Si prietena ta cati anisori are? raised eyebrows

suntserios
| suntserios a răspuns:

Asa si daca isi da seama ce se intampla?

| madalin11111fm a răspuns:

Acum depinde.
nu cred ca isi a da sema acel baiat daca ia arata ca nu stie. mai bine il sarta asa cum stie