| BiuHope a întrebat:

imi puteti spune cum se saruta cu un baiat? Eu nu am mai facut asta pana acum. Ma refer la french-kiss.

Răspuns Câştigător
| jessikz0r a răspuns:

Ehh ce greu si rusine mi-a fost mie, ai sa te obisnuiesti, nu-ti putem da niste pasi anume pentru ca nu exista. Fiecare baiat/fata saruta diferit, tu trebuie doar sa te lasi purtata de val si sa simti pentru 1 secunda ca el e acelasi cu tine. Pfff ai sa reusesti crede-ma, apoi vei exersa si vei invata muuulte alte lucruri care se leaga de asta. Bafta!:*

| BiuHope explică (pentru jessikz0r):

Multumesc mult, chiar mi-ai fost de ajutor! :*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Transfer de saliva de la unul la altul.

| danutuionica a răspuns:

Pai iii bagi limba sil prinzi de cele doua si rotunde