| DUTCH a întrebat:

Prietena mea e putin mai e exhibitionista. in timpul actului sexual ia lesa cainelui nostru si ma pune sa o leg de gat si sa ma pis pe burta ei. a devenit cam ciudat in ultima vreme, ea se crede caine. vrea sa o scarpin pe burtica si a spus ca vrea sa-mi manance osul. despre ce os vorbeste? ii place mancarea de caine? nu-i mai bine sa-i dau mancare de caine? a luat-o cam prea serios.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cat de adevarata ii povestea dar ii foarte penibila.rolling on the floor

Du-te la un petshop si ia niste jucarii. Oricum ai grija ca poate o sa iti ceara sa o sterilizezi.

11 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Las'ooo pana nu iti papa osu' rolling on the floor

| russyy a răspuns:

Os inseamna penisul tau. vrea sa iti faca sex oral.dar nu te ingrijora ca face asa ca vrea sa te satisfaca. poti sa-i spui ca nu iti place ce facewinking

| crucialmelody a răspuns:

Omfglaughing Are fantezii, nasoalelaughing. Hmm, vezi poate e ceva hibrid, sau poate se va transforma in caine, sau poate e mutant. Sau poate vrea doar sa se distreze, las-o sa vezi la ce extrema ajungelaughing. Good luck. >big grin

| Vladuthz a răspuns:

Te'n *** de troll prost

| dolcEE a răspuns:

Osul = podoaba ta masculina (care o satisface ), si e amuzanta povestea ta laughing

| DUTCH explică:

Fundalove strucklove strucklove struck

| DUTCH explică:

Fundalove strucklove strucklove strucklove struck

| alex1343 a răspuns:

Hahaha ce penibil, spune-i ma! Cum adica te pune sa te pis pe burta ei! Nu ii este putin scarba!

| MrSmith a răspuns:

Scapa de ea pana nu ajungi la fel ca ea. laughing

| mickymypuppy a răspuns:

O fi rapito extraterestrii si iau dat un nou creier de caine.laughing

| Anonymmm a răspuns:

Pe bune,cred ca ori exagerezi, ori o iei tu prea in serios, ori nu ai ce face si te-ai gandit sa pui o intrebare absurda.Pentru ce sa-ti faci nevoile pe burta ei? Nu inteleg de ce ti-ar cere asta.Chestia cu scarpinatul pe burtica, poate e una dintre placerile ei.Si mie imi place sa fiu scarpinata pe spate si sa fiu mangaiata pe burta.Acum serios vorbesc si nu, nu sunt caine! Sa-ti manance osul? Ia vezi...o vrea sa-ti faca sex oral, i-ai dat voie sa incerce? Si in plus daca esti atat de nedumerit de ce nu o intrebi chiar pe ea daca ii place mancarea de caine si de ce se poarta asa? Dar pe bune...cred ca exagerezi.