| anonim_4396 a întrebat:

Prietena mea m-a muscat de gat si mi-a lasat semn. Ce inseamna asta?

20 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

Inseamna ca este mai "jucausa" si ca ii place de tine. Cat de mult? Nu stiu. Poate sa fie doar perversa si sa faca asa cu toti baietii (lucru care ar insemna ca te poate insela si alte cele), ceea ce sper sa nu fie adevarat, sau poate sa fie un semn ca te iubeste.

Be smart and have fun.winking

| Ana_4223 a răspuns:

Inseamna ca si-a marcat boulwinking

| BonneLess a răspuns:

Cred ca stiu ce inseamna.
Inseamna ca te-a muscat de gat si ti-a lasat un semn care ti-a afectat gandirea.
Tragic.

| Raptorz a răspuns:

1.E vampir.
2.Inseamna ca nu a mai mancat de ceva vreme... da-i macar o bucata de paine ca la milogi.

| Emilian65 a răspuns:

Vrea sa arate ca tu ai incercat sa o violezi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E pasionala, te doreste, vrea sa fii doar al ei!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Stai linistit, te iubeste.
Asa e ea, nu ai ce-i face.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si a marcat teritoriul. Succes.

| elComandantee a răspuns:

Înseamnă că eşti prea prost ca să respiri. Eşti genul ăla care trebuie să găsească un înţeles în tot ce se întâmplă. Îţi cade guma din gură în timp ce mergi pe stradă? E un semn!

| Charice a răspuns:

Placere draga Placere laughing))

| cristinicadulcica18 a răspuns:

Doamne ce e cu voi fratilor?!?!?! Este logic ca e Vampir.happyhappyhappy:laughinghappy

| extreme0708 a răspuns:

Inseamna ca are nevoi carnale si ca e perversa!

| Scarabeul a răspuns:

Of of of fiule tot mic si prost ai ramas, inseamna ca te iubeste, nu sti vechiul proverb? dragostea uneori este si dureroasalaughing))) te place foarte mult.si te iubeste din corason

| AxlRose a răspuns:

Ca ii varcolac

| m3looo a răspuns:

Inseamna ca te doreste, te iubeste

| Ghita_Ioana_Ruxandra_1990 a răspuns:

Ori e perversa, ori te iubeste, ori amandoua.

| b3nNy07 a răspuns:

Inseamna ca te iubeste.

| MikKinder98 a răspuns:

Ii era foame!

| Alecsuuu a răspuns:

O exciti, ce sa mai! iti dai seama sa se simte fain

| iRNxD a răspuns:

Vrea să scape de tine cât mai repede.