| DiiaDiia_9786 a întrebat:

Prietena mea mai mare decat mine, care are 12 ani se masturbeaza. Ce poate patsi? Poate avea boli din cauza asta? Stiu, nebunastraight facelaughing)

Răspuns Câştigător
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Nu pateste nimic, doar sa nu isi bage pe acolo ceva :p Masturbarea e ceva comun chiar daca multi considera ca e prea intim pentru a discuta.

8 răspunsuri:
| adryana_6040 a răspuns:

Daca la 12 se masturbeaza la 14 e dusa

| Paradise a răspuns:

Nu pateste nimic, stati linistite amandoua oh go on
Da' ce dracu ii trebuie ei la 12 ani?
N'are timp toata viata? oh go on

| bracigliano a răspuns:

Satisface-o si nu va pati nimic laughing)

| Tomix a răspuns:

Nu, nu poate sa se imblonaveasca... Dar daca nu se spala pe maini e posibil. laughing

| cannabiss6 a răspuns:

Mai repede te îmbolnăvești din sex decât din masturbare. Adică gândește-te puțin: îți transmiți o boală pe care deja o ai? Dăă...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nebună. Ce, masturbarea e anormală straight face?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reformuleaza: "Ma masturbez. Ce pot pati?"

| DiiaDiia_9786 explică:

LUDU:pentru informarea ta, nu eu sunt aia.Ci prietena mea.straight face.