| anonim_4396 a întrebat:

Prietena mea mi-a propus sa facem sex fara prezervativ si mie imi e frica...nu neaparat de ejaculare, dar nu stiu cu cine a facut-o inainte pentru ca nu am intrebat`o si cu prezervativ a zis c-a facut`o de cateva ori, si in plus de asta cica vrea sa-mi dau si drumu in ea, lucru pe care nu o sa il fac. evidentlaughing)...deci ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Daca vrea neaparat asta, fara prezervativ, spune-i sa se duca sa isi faca un control la medic sa vada daca nu e bolnava de ceva.Si faza cu "datul drumului in ea" sa nu il faci.Succes.

10 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu renunta la sexul protejat!

| Luori a răspuns:

Continua cu prezervativ. Ca sa fie fara trebuie sa ai increderea care evident n-o ai in ea sau imaturitatea / naivitatea / nepasarea care nu ti-am observat-o in intrebare.
Destul de clar ce trebuie sa faci.

| MMadalina a răspuns:

Daca nu accepta cu prezervativ, ii zici, la revedere!
O zi buna!

| Allexandraaa a răspuns:

De obicei baietii le propun fetelor sa renunte la prezervativ si din fericire multe refuza lucrul asta, insa aici e invers se pare ca laughing)). Eu zic sa o refuzi, si daca nu-i convine ii spui sa isi caute pe cineva cara o poate face si fara prezervativ :*.

| doarEu001 a răspuns:

Cred ca vrea sa te faca tatiiiiiiiiiiiiiclaughing

| Anonimmaa a răspuns:

Spune`i asa: daca vrei cu bine. daca nu iarasi binewinking. fete sunt 1000laughing... Vrea sa fi tatic:devil)...mda vezi tu ce faci ejhti baiat marerolling on the floor.:*

| iustin1992 a răspuns:

Vrea sa te fac atatic sa fie sigura ca vei sta cu ealaughing

nu fa prostia sa-ti dai drumul

| olian a răspuns:

Ai grija frate cu cine te incurci, niciodata nu se stie, daca nu ai incredere nu te incurca.

| Malphas a răspuns:

Poate are o boala care vrea sa o imparta cu tine

| sebstery a răspuns:

Frate mai bine nu te incurci cu asemenea fata ca mai sunt o groaza de fete pe lume dar daca te decizi sa iti dai drumul in eahappyai grija sa nu cazi