| toni69 a întrebat:

Am si eu o problema, am avut contact sexual cu prietena mea,A FOST PROTEJAT prima parte,dar dupa acel contact protrejat, prietena mea a vrut neprotejat si am facut timp de cateva momente (gen 30-40 de secunde fara prezervativ), am constiinta impacata ca nu mi-am dat drumu in ea, si in acele momente in care am facut fara, nu mi-am dat drumu in ea, ma macina extrem de mult, am vazut dupa aceea ca am penisul curat si uscat o fi semn bun? Pe data de 12-14 trebuia sa-i vina stopul dar deja au trecut 2 zile chiar 3 si nu i-a mai venit si cica nu are niciun semn de ca si cum i-ar venii. VREAU sa subliniez ca nu mi-am dat drumu in ea niciodata. Este vreun risc? Asteptam deja de 2-3 zile sa-i vina si nu a venit, si v-as ruga frumos pe langa toate acestea daca exista pastile bune de oprire a sarcinii as vrea sa stiu pentru mine, pentru viitor.VA MULTUMESC ENORM AS VREA SA STIU RISCURILE SAU DACA E VREUN RISC SI CE TREBUIE SA FAC.

Răspuns Câştigător
| baiatuldinbrasov112 a răspuns:

Nu te mai panica asa, daca zici ca te-ai protejat.

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Nu mai fi tu atat de sigur in privinta datului drumul, cel mic nu este atat de prost sa stea cuminte si mereu lasa macar putin, dar suficient, mizerie la locul sau de munca.