| CristianChivescu a întrebat:

Prietena mea nu vrea sa spuna mai nimanui ca noi suntem impreuna cand am intrebat de ce a zis ca e mai bine asa... suntem de cateva zile impreuna, de ce nu vrea sa stie mai nimeni?
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| smile a răspuns:

Buna!
Pai ar exista doua variante dupa parerea mea.Una ar fi ca se fereste de cineva sau de ceva, iar a doua ar fi ca vrea sa protejeze relatia de cei din jur(unii pot fi invidiosi si ar putea sa va strice relatia.)Succes!

4 răspunsuri:
| tigersss a răspuns:

Ori ii ie rusine cu tine ori are pe altcineva. funda
Intreab-o de ce refuza sa faca publica relatia voastra?
Spune-i ca u crezi ca mai are pe cineva
Si zii asa:ori spunem lumi ca sunte suflete pereche ori eu iti zic ADIO
Funda

| Anonim3007 a răspuns:

Poate ca are pe altcineva sau poate nu vrea sa afle prieteni lui ca sa gandeste ca o sa rada sau ca o sa-l ia la misto pe el sau pe tine... succes

| Anutzssa a răspuns:

Pai. eu cred ca se fereste de parintii ei. Se poate sa nu fie de acord sau poate sa fie cu altcineva.

| Lu0o a răspuns:

Poate mai are pe altcineva.