| anonim_4396 a întrebat:

Acum cateva zile am aflat ca o fata ma place, si am asteptat cateva zile si am intrebat-o daca vrea sa fim impreuna si ea mi-a spus ca se gandeste. Dupa cateva zile eu am intrebat-o daca s-a gandit si ea a spus ca da si nu vrea si eu eram curios de ce nu vrea iar ea mi-a spus ca nu stie de ce

13 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

A realizat ca nu esti ceea ce isi doreste ea, e simplu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Nah...inseamna ca nu este interesata de tine, nu te vrea.
Cauta-ti alta.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E nehotarata.
Las-o.Nu o mai intreba.
Esti sigur ca sursele de la care ai aflat, nu te-au mintit?
Poate ca nu e pregatita de o relatie, poate ca nu te place, poate ca pur si simplu crede ca nu va potriviti.
Ar fi enspe mii de motive, dar nu cred ca te-ar ajuta cu nimic daca ai afla.
Nu o mai stresa pentru ca ai putea deveni enervanthappy

Un week-end frumoooosssss happy

| secret093 a răspuns:

Pentru ca probabil in trecutul ei a mai suferit dupa vreun baiat si nu vrea sa mai pateasca asta inca odata. Ii e frica sa nu se indragosteasca de tine... sau informatia pe care ai primit-o tu e comlet falsa si ei nu ii place deloc de tine big grin

| ducadamsevilla a răspuns (pentru secret093):

Chiar ea mi-a spus

| secret093 a răspuns (pentru ducadamsevilla):

Atunci inseamna ca e prima varianta

| UnunderstoodArtistHere a răspuns:

Poate cine ti-a zis ca te place te-a mintit, mai stii? Oricum, iubirea vine cand nu te astepti.Crezi ca nu poate pleca la fel de repede cum a venit?

| BebelusMIKiY2 a răspuns:

I nehotarata fata!

| Adda0a0 a răspuns:

Si ce ai vrea sa iti spunem noi?
probabil tipa nu se simte atrasa de tine ce e asa greu?

| Mihaelazet8 a răspuns:

Eh...lasa, cateodata fetele sunt cam ciudate, daca te place cu adevarat va veni ea la tine, daca nu inseamna ca a facut misto de tine.

| GrayGaby a răspuns:

Intai spune tu de unde ai aflat ca te place

| xGabriela a răspuns:

Poate pur si simplu nu vrea. Stii, sunt unele fete, carora le place de un baiat, il fac sa le placa, si pe urma trec la urmatorul. Am prietene de genul asta.Sau poate doar ca nu a mai vrut sa fie cu tine. Va cunoasteti inainte? Erati prieteni? Fiindca daca nu, si asta poate fi. Poate ca vroia sa fiti prieteni mai intai. Funda?