| IonutVancea a întrebat:

Acum cateva zile am intrebat o prietena daca vrea sa fim impreuna la vreo 2-3 dupa ce se despartise iar ea mi-a zis ca ar vrea sa fie un timp singura si daca vreau sa fim impreuna sa astept un timp pana o sa fie pregatita big grin

Eu acuma m-am gandit la 2 variante:
1. Vrea sa fim impreuna dar nu stie sigur tongue
2. Vrea sa ramanem prieteni in continuare dar nu stie cum sa ma refuze fara sa ma raneasca/supere

2 răspunsuri:
| unknøwn a răspuns:

Te-ai gândit la orice numai la varianta corectă nu.
Tipa s-a despărţit. Încă are sentimente pentru tipul ăla,n-are cum să-l uite aşa de repede.
Ea încă speră la o împăcare,ceea ce chiar dacă o să se întâmple n-o să mai fie niciodată ca înainte. Dacă nu, ea o să piardă timpul, o să sufere, o să înveţe ceva din asta, dar are nevoie de timp pentru asta.
Tu eşti cam în plus deocamdată.
Înţelegi?

| IonutVancea explică (pentru unknøwn):

Pai nu mai are nici un sentiment pentru el laughing Sicred ca nici fata de mine atata timp cat azi se mozolea cu unu laughing))))))))))))