| XatomisX a întrebat:

Prietena mea s-a despartit de mine.iar dupa 3 zile adica azi...mi-a dat like la o poza noua si m-a scos de la prieteni

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Proasta

| peperonies a răspuns:

Eu am mancat vreo 3 saorme azi.

| 6684464 a răspuns:

A dat like din greseala, iar faptul ca te-a scos din lista de prieteni de pe facebook DUPA ce ti-a dat like se datoreaza faptului ca s-a enervat ca ti-a dat like din greseala. Ai inteles? laughing

| XatomisX explică:

Adica imediat dupa like m-a scos de la prieteni si nu si-a retras like-ul

| Jessica007 a răspuns:

Acel like este ca un fel de un ultim sarut inainte de adio.Considera ca l-ai primit happy. Bafta!

| DarkCrina a răspuns:

Exista o mie de variabile.
Una incurajatoare ar fi ca te-a sters sa nu te mai vada in news feed. E mai usor sa treci peste. Tu o cunosti mai bine, nu noi.