| Gosu a întrebat:

Prietena mea vrea să ne despărțim pentru ca sunt foarte timid,ea zice ca sunt si foarte indiferent dar eu fac tot posibilul și nu știu ce să fac mă puteți ajuta, să îmi dați niște sfaturi

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Prietena ta nu te iubește și caută pretexte. Las-o.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

e clar că vrea altceva. nu trebuie să te schimbi pentru ea, dacă te plăcea o făcea pentru ceea ce ești. las-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostii. S-a plictisit de tine si incearca sa gaseasca scuze ca sa nu para o nesimtita. Nu o mai cauta

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Asta e ideea. Faci tot posibilul. Las-o sa plece si nu o cauta. O sa te sune

| visulmeu a răspuns:

Pretexte, las-o. big grin