| GabryelaDanyela a întrebat:

ma puteti ajuta..sunt cu un baiat de o saptamna si a si cam vrea sa ne despartim dar nu stiu cum sa ii spun acest lucru

Răspuns Câştigător
| MilkWithCereals a răspuns:

Incepi prin a-i spune ceea ce te deranjeaza la el, la relatia voastra. Ca nu esti de parere ca va potriviti, ca aveti lucruri in comun. Ii spui direct adevarul, intr-un mod politicos.
Si iata inca un sfat: Nu te mai implica in relatii daca nu il placi cu adevarat pe baiatul respectiv sau daca esti sigura ca nu va dura mult timp. Niciodata nu am inteles persoanele care se pun intr-o relatie cu cineva, si aceasta dureaza cateva zile. e intr-adevar penibil. Fa cum iti spun! :3

3 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Spune-i ca relatia voastra nu mai poate merge, doar nu esti obligata sa stai cu el ai si tu viata ta.

| Adelina14 a răspuns:

Ei o saptamana nu e asa mai mult timp.....este important sa-i spui acuma cat nu e tarziu ca sa nu sa se primeasca ca te inalnesti cu el din jale
spune-i mai repede ce simti

| Bya_Byanka_1990 a răspuns:

Hei pai totusi spune-i ce simti, si ca nu mai merge! spune-i adevarul! :*