| lacilaci19 a întrebat:

Prietenei mele i-am introdus in vagin 2 degete. Dupa ce am bagat si am scos de cateva ori i-a curs sange tin sa mentionez ca e virgina... e posibil sa nu mai fie?

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu mai este virgina fiindca a avut contact sexual (masturbare de catre partener). Si himenul s-a rupt, dovada fiind ca a sangerat (oricum, rareori un himen intact permite trecerea a doua degete).

| SweetCandy a răspuns:

Nu mai e, daca ia curs si sangewinking

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Din moment ce i le'ai bagat numai e.
Bafta,
Ashley

| claudia_7744 a răspuns:

Pai nu mai este virginastraight face dar nu puteati so faceti normalstraight face?

| lextim a răspuns:

Pai tu ce crezi? evident ca nu mai e.

| candycarrie a răspuns:

Nu il tot intrebati dc nu a facut-o normal, daca fata era virgina e normal ca accepte mai degraba peetingul decat un penis in vaginrolling eyes. majoritatea cuplurilor se excita asa fara a face sex, e un mod de a ramane virgin/a si reduce riscurile.thinking Probabil nu ai vrut sa o dezvirginezi, de fapt sunt convinsa ca nu asta iti era intentia, dar himenul ei posibil sa fi fost pozitionat mai aproape decat la alte fete si ai dezvirginat'o.acuma asta este, nu e capat de lume. Oricum, acum puteti face sexlaughing

| 202 a răspuns:

Dawinking nu mai ie virgina happy

| J0hn a răspuns:

Clar. Bravo Coa3 laughing. nici nu te-ai chinuitwinking

| rallu_5150 a răspuns:

Bine inteles. atat timp cat si sange a curs da happy dar de ce ai dezvirginat`o asa si nu nomal? Vreau sa mentionez ca eu cand am fost virgina nici degetul mic nu imi intra in vagin. pe ea nu a durut`o? incercati a doua oara nu cu degetelul ci normal!
sper sa fie de folos raspunsul:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iai rupt himenu si nu mai e virgina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate la el penisul e un deget

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca e posibil.foarte posibil sfthul meu sa va ducetzi la un dtr.ginecolog.succes

| EllaGirl97 a răspuns:

Este posibil sa o fii zgariat cu unghiile asa ca nu te impacienta. Eu una nu cred ca ai degetele asa de lungi, din moment ce cateodata nici macar cu penisul unii baietii nu reusesc sa dezvirgineze.

| irinuca_6056 a răspuns:

Cel mai probabil nu mai e virgina... da pentru a vi siguri merge-ti la un ginecolog ca sa fi-ti siguri de raspuns...

| Diaana a răspuns:

Din pacate da... eu zic ca era mult mai normal si mai ibine daca o faceai normal.acum asta este treceti impreuna peste asta :*. Bafta