| nastita a întrebat:

Prietenul meu a plecat pe 1.5 ani peste hotare cum swa il astept dati-mi sfaturi va rog! Suntem impreuna de 3 ani

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Nu stiu cum, in general cand cineva dintr-un cuplu pleaca pentru mai mult timp intervine o ruptura intre cei doi. Desi este dureros pentru amandoi, trebuie sa realizati asta, ca in acest interval de timp pot sa intervina multe schimbari si cand va intalniti nu veti mai fi aceeasi, nici relatia voastra nu puteti sa o reluati din punctul in care ati lasat-o. straight face
Cel mai bine ar fi sa va vedeti fiecare de viata voastra in acest interval, iar cand va fi sa va reintalniti sa vedeti ce puteti face, veti mai putea fi impreuna sau nu.
Zic asa, sa va despartiti acum ca amici, mai bine decat sa va despartiti peste 6 luni ca dusmani, cand vor ajunge nu's ce vorbe la urechea unuia dintre voi. straight face

| lyrics a răspuns:

Cum a zis si zenithf... ii dau dreptate intr'un fel.
partea proasta e ca s'ar putea sa isi gaseasca el pe cineva sau u in timpul in care este plecat
in astia 5 ani nu o sa va vedeti deloc?
hee hee
daca e asa nu e chiar roz situatsia.
macar o data la 5 lluni sa va vedeti
nu stiu ce sa zic
e si mult timp de cand sunteti impreuna, si nu e asa usor sa dai 3 ani la o parte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai rabdare si incredere in el rezisti. daca nu du-te si cauta-l

| Ella_1816 a răspuns:

Pregateste o seara romantica, doar pentru voi doi. Cumpara ceva de bun venit, sau fa-i un tort ceva.

Bafta:*