| gorgexxx a întrebat:

Prietenul meu are o problemă cu penisul. De la un timp nu mai sta inchis, adică numai sta pielea aia pe penis, se beleste singur. Trebuie să se îngrijoreze, ce trebuie sa facă?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Preputiul trebuie sa acopere glandul (capul penisului) atunci cand este in stare flasca (moale,"moarta") si acopera glandul partial sau chiar nu-l mai acopera doar in momentul in care intra in erectie. Nu este o situatie normala deoarece rolul preputiului este cel de a proteja pielea foarte fina si sensibila a glandului. Ar fi indicat sa discute/sa fie consultat de un medic urolog. Multa sanatate.

| Emilian65 a răspuns:

Spune-i prietenului tau ca nu are nimic. Este un lucru normal ce i se intampla si nu trebuie sa faca nimic.

| PogChamp a răspuns:

Nu-i nici o problema, ai penisul ok, se mai intampla.

| Maria_Elena_Chirca_1991 a răspuns:

Nu are nici o problema, stati linistiti, e normal.

| gorgexxx explică:

Și nuie nicio problemă că penisul sta belit non-stop nu se infectează sau ceva de genul ăsta ca am văzut la alți bărbați sau băieți sta pielea pe penis si nu se beleste singur p