| valentyna a întrebat:

Prietenul meu de care m`am despartit de 2 zile de fapt ex-ul a vr s luam o pauza ma rog am luat`o imi spune ca nu poate s traiasca fara mine adica nu ma va lasa s lipsesc din viata lui ca sunt inima lui sufletu lui ca ma iubeste, dar a vr pauza asta nu pentru alta fata doar ca nu prea am mai avut timp s iesi si cu prietenii in fine asta asa e... dar acum iese cu prietenul lui cel mai bun si cu o fata pe care a conuscut`o acum cateva zile...asta nu ma deranjeaza pentru ca as fi prea absurda...chestia care ma framanta e ca fata aia il place foarte mult si ea i`a propus sa fie impreuna si el i`a sps nu ca s treaca timpu chesti din astea...eu o stiam petipa din vedere si nu imi place deloc acum de cand am aflat asta cred ca o si urascrolling eyes. mie mi-a sps ca cel potin pana la sfarsitul anului vrea sa fie singur si ca daca o sa fie ceva poate anul viitor ca acum vrea sa fie mai liber, desi eu nu l`am tinut din scurt cat a fost cu minestraight face...nu vreau s par nu stiu cum dar nu inteleg daca imi spune ca ma iubeste si ca nu concepe viata fara mine dc ne-am despartit?:-

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti .. thinking toate fetele spun despre baieti ca sunt stupizi.. asta suna cam ipocrit pentru ca defapt nu e asa .uite ca sa fim pe subiect.ziceai ca prietenul tau a vrut o pauza intre voi. ce l`a determinat sa ia o pauza ? simplu nu vreau sa te ranesc,faza e ca se plictisise,sau ca pur si simplu avea nevoie de mai multa libertate ,timp in care sa se vada si cu amicii lui.ok ai spus ca nu iai retinut asta sa nu se vada cu amicii lui.tipu pur si simplu nu a vrut sa te raneasca si a ziso subtil"relatia asta nu mai merge"nu trb sa disperi ,ziceai ca el se vede cu cel mai bun pr al lui si cu o fata si ca tipa respectiva il place ,pei daca tipa il place..si el ia zis fetii sa mai treaca timpu inseamna ca nu prea o place si ca pe viitor nu stie, nu e sigur daca sa se cb cu ea sau nu.eu iti spun sa te bagi iar pe sub pielea lui.vorbeste cu el orice numai despre trecut nu! despre voi doi nu! incearca sa fii o prietena super buna cu el si o sa vezi ca el o sa cedeze si o aduca vorba despre voi.fal sai para rau,fi indiferenta chiar daca stiu ca e greu sa fiirolling eyesincearca sa fii strong si vorbeste cu el ca si cum ar fi cel mai bun amic al tau! o sa meargawinking o sa stea dupa si o sasi puna singur intrebari?oare tipa sa schimbat? nu ma mai place?de ce nu mai vorbeste despre noi doi? carei faza? si pana la urma o sa cedeze si o sa inceapa el sa faca conversatie din trecut yawn bafta:*

4 răspunsuri:
| simoSTAR a răspuns:

Doamne ce prostie. te iubesc dar te las! e nebun, si u prostuta(nu te supara) daca il crezi...pai cand iubesti nu lasi.mai intelegeam daca dupa aceste 2 zile te cauta sa va impacati, dar degeaba iti spune toate balivernele astea cand el face altceva... e clar ca el cauta sa se scuze acum, si face tot el pe victima...sau poate chiar tine la tine, dar na...se ia dupa prieteni... poate prietenii lui sunt singuri si vrea si el sa iasa cu el la agatat fara sa simta ca are "obligatii".nu stiu ce sa zic dar nu merita sa te consumi pentru astfel de oameni... data viitoare cand te cauta spune-i ca nu il mai vrei tu, ca doar nu ai ajuns sa sa joci dupa cum canta el.

| PauLa.M a răspuns:

Poate esti si tu prima dragoste a lui, toti ne indragostim nebuneste indiferent de sex si varsta. De fapt, ma aflu intr-o situatie asemanatoare. probabil l-ai facut sa se simta langa tine cum nu s-a simtit langa nimeni niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti. thinking toate fetele spun despre baieti ca sunt stupizi. asta suna cam ipocrit pentru ca de fapt nu e asa. uite ca sa fim pe subiect. ziceai ca prietenul tau a vrut o pauza intre voi. ce l-a determinat sa ia o pauza? simplu nu vreau sa te ranesc, faza e ca se plictisise, sau ca pur si simplu avea nevoie de mai multa libertate, timp in care sa se vada si cu amicii lui. ok ai spus ca nu iai retinut asta sa nu se vada cu amicii lui. tipu pur si simplu nu a vrut sa te raneasca si a ziso subtil"relatia asta nu mai merge"nu trebuie sa disperi, ziceai ca el se vede cu cel mai bun pr al lui si cu o fata si ca tipa respectiva il place, pei daca tipa il place.si el i-a zis fetii sa mai treaca timpu inseamna ca nu prea o place si ca pe viitor nu stie, nu e sigur daca sa se cb cu ea sau nu.eu iti spun sa te bagi iar pe sub pielea lui. vorbeste cu el orice numai despre trecut nu! despre voi doi nu! incearca sa fii o prietena super buna cu el si o sa vezi ca el o sa cedeze si o aduca vorba despre voi. fal sai para rau, fi indiferenta chiar daca stiu ca e greu sa fiirolling eyesincearca sa fii strong si vorbeste cu el ca si cum ar fi cel mai bun amic al tau! o sa meargawinking o sa stea dupa si o sa-si puna singur intrebari? oare tipa s-a schimbat? nu ma mai place? de ce nu mai vorbeste despre noi doi? carei faza? si pana la urma o sa cedeze si o sa inceapa el sa faca conversatie din trecut yawn bafta:*

| valentyna explică:

Raspunsul anonim vreau si eu s imi dai si mie add daca nu te derajeaza ca imi place cum gandesti j poate mai vb...id-ul este :valentyna.valentina