| sara91 a întrebat:

acum 3 zile m-am desp de prietenul meusad ne-am certat cateva zile in continuu... i-am sa ca mai bine ne despartim ca asa nu mai mergesad el a zis ca mai bine luam o pauza de o saptamanasad el in cateva zile s-a chimbat radical, nu inteleg de ce? inainte sa ma cunoasca pe mine ducea o viata mai "golaneasca" cat timp am fost impreuna 8 luni jum a fost foarte frumos, nu am ce sa-i reprosez insa in cateva zile s-a schimbat multsad am vb cu mama lui si a zis ca el ii este dor de viata de dinainte. nu i-am interzis nimic si chiar asa spune ca vrea libertate... spune ca ma iubeste dar nu ma meritasad oare isi va da seama ca ma iubeste, imi da mesaje" ce fac?"imi doresc sa fiu cu el pentru ca este un om bun dar nu stiu ce s-a intamplat cu el asa bruscsad. voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Bєshka a răspuns:

Poate ii este frica.Sau cum a zis si mama lui ii este dor de viata de dinainte. Poate ii este mai greu intr-o relatie si poate ca inca nu s-a obisnuit.Inceraca sa-l linistesti si sa fii langa el sau sa-l lasi singur cateva zile sa-si revina.baftawinking

| sara91 explică (pentru Bєshka):

Multumesc! da asa a spus si el...ca "s a speriat" nici el nu stie de ce a ajuns la concluzia asta sad

8 răspunsuri:
| dianaaaaax a răspuns:

Poate s-a schimbat pentru că nu a vrut să te dezamăgească şi a vrut să te facă fericită. Poate chiar îi este dor de viaţa de dinainte, de prieteni, ăla e stilul lui ..mai golănaş, nu ai ce să îi faci. Apreciază totuşi că în timpul ăsta, cât a fost cu tine s-a schimbat pentru că ţine la tine.Lasă-l câteva zile să se adune şi după vorbeşte serios cu el, întreabă-l dacă mai ţine la tine şi etc. Poate spune că nu te merită deoarece se gândeşte la tine şi ştie că meriţi mult mai mult.Numai bine.happy Sper că te-am ajutat.

| sara91 explică (pentru dianaaaaax):

Da ma ajuta mult sfaturile voastre... sper sa fie cum spuneti voisad

| Laurentiu_4547 a răspuns:

Cred ca nu vrea sa te raneasca adica tine la tine dar nu poate oferi el ce meriti tu, nu cred ca vrea sa suferi. Cel mai bine lasa-l 1 saptamana in pace sa isi puna ordine in ganduri si dupa vorbiti intre 4 ochi, deschis despre acest subiect si spune-i ce ai pe suflet si eu cred ca va intelege si veti fi impreuna daca nu va veti intelege ramaneti prieteni (amici) si cauti pe alt baiat care sa te merite si nu mai suferi fi tare. Mult succes.

| sara91 explică:

Imi cer scuze pentru greselile din text...

| sara91 explică:

Imi spune tot timpul sa ne mutam impreunasadeu cred ca m a iubit, oare a fost un sentiment mai puternic pe care el ca confundat cu iubirea? isi facea planuri alaturi de mine.eu eram cea care nu ma gandeam la viitor desi imi doream sa am un viitorcu el, insa ma gandesc doar la prezent.

| sara91 explică:

Astept parerile voastresad

| sara91 explică:

M a sunat ieri am vb la tel, mi a spus ca ii pare rau, ca ma iubeste mult, ca nu poate fara mine. dar eu tot confuz il vad si indecis....nu este sigur ce vrea.nu stiu ce sa facsad i am zis sa ne int saptamana viitoare sa vb pentru ca nu vreau sa iau o decizie gresita, ca este cel mai bine pentru amandoi, dar parca tot nu insista sa ne vedem. ma gandesc ca daca zice sa ma iubeste asa mult si recunoaste ca gresit de ce sa mai amanam? voi ce credeti? ce trebuie sa fac?