| Nikcoletta a întrebat:

Prietenul meu e plecat din țară și mi-a promis că se întoarce la vară dar nu mai am răbdare. Mi se pare prea mult de așteptat până la vară.
Mereu ma uit la ceas și îmi pierd răbdarea. Ce să fac in așa fel încât timpul să treacă mai repede, cum să am răbdare până in luna iunie?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Culcate cu altul ca prostul nu știe și asa deja o faci

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să faci planuri la viața ta viitoare cu el/ Când comunici cu el, să discuți despre asta.

| Sofer a răspuns:

Pai discuti cu el. Aveți posibilitatea sa va vedeți video dacă real nu se poate.

| UnDiavol a răspuns:

O sa Vină Crede-ma nu s-a dus de buna voie sigur are de rezolvată de pus la punct ceva apoi se va întoarce pentru tot deuana ai răbdare un pic poate durează un pic mai mult dar de veni va veni cu orice preț cu siguranța într-un final poate s-a dus sa muncească eu așa cred așa și este nu are de ce atfle sa plece nu ar avea de ce sa meargă suflet memorie inima