| DanoninoIT a întrebat:

Cum pot sa fac timpul sa treaca mai repede pana la vacanta de vara?(Impropriu spus pentru ca timpul trece la fel pentru toti.)Adica mai sunt gen 26 de zile si nu mai am rabdare :'(

Răspuns Câştigător
| 9Mike a răspuns:

Gandeste-te ca mai sunt doar 4 saptamani (nici macar atat). Daca nu ar fi atat de multa scoala, nu ne-am putea bucura de vacanta happy.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cumpara-ti o carte noua, si pana atunci o poti citi toata.

| Alyalinaaa a răspuns:

Pai. Ca sa treaca timpul mai repede implica.te j uh in diferite activitati cum at fi mersul pe biciclete, cu rolele, iesitul in oras cu prietenii sau in parc..si multe altele. Eu asa facwinking

| lavsss a răspuns:

Munceste,invata,plimba-te cand ai timp, ocupa-ti mereu timpul.happy
Daca te plictisesti, timpul trece greu. Asa ca cele 26 de zile trebuie sa ai mereu ceva de facut.
Am incercat - functioneaza.happy