| Nikcoletta a întrebat:

Prietenul meu a plecat în Italia si se întoarce anul viitor la primăvară.
Până atunci nu am răbdare.
Cum sa fac sa treacă timpul mai repede?
Nu pot merge în Italia pentru că lucrez aici și ai mei nu mă lasă sa plec.
Ce să fac să treacă timpul repede si să nu îi simt lipsa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei!

Problema sau problemele mai îngrijorătoare sunt mai degrabă faptul că deși ești majora părinții hotărăsc in locul tău și totodată faptul că un job te limitează.

Eu în locul tău aș fi mers cu el.

Lipsa i-o vei simți oricum, ca să nu fie atât de accentuată totuși, concentrează-te pe munca profesională, pe prieteni, pasiuni, hobbyuri și fă lucruri noi și nu exclude o nouă relație.

Succes!

6 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Daca nu poti pleca sa fi cu el atunci poate nici el nu trebuia sa plece.
Vorbeste cu el de cate ori poti sa treaca timpul mai usor.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să croșetezi ca Penelopa. Iar lipsa se compensează local.

| Sofer a răspuns:

Găsești alt partener.

| Pantagruel a răspuns:

Cauti unul aici, discret bineinteles.

| ChesTeR8989989 a răspuns:

I-ați un dildo, un vibrator, o ceva. Eventual îți poți da comandă online dacă ești timidă.

| NeagoieAlexandru1994 a răspuns:

Poti sa vi la mine?
Pana vine el