| anonim_4396 a întrebat:

Prietenul meu este plecat in alta tara.Venise intr-o discutie de-a noastra vorba de dormit, iar el mi-a spus ca inca din prima seara in care vine acasa vrea sa doarma cu mine, dar sa vedem unde.Si a zis ca daca nu este posibil sa dormim la niciunul dintre noi acasa in acea seara, sa mergem la hotel sa dormim.Intrebarea e, sa dormim? oare chiar la asta se gandea el? sau ce e cu graba asta? Suntem de cateva luni impreuna, nu am facut deloc "prostii". Eu as fi de acord sa dormim amandoi, dar nu vreau sa facem nimic.As fi de acord sa dormim pentru ca mi-e dor de el, vreau sa ma stranga in brate, sa-l simt aproape, sa-l sarut dar doar atat. Dar ma intreb oare si el tot sa ma stranga in brate vrea si atat? Ma intreb, oare nu se gandeste la mai mult? Pt ca faza ca el vrea neaparat din prima seara sa dormim impreuna si faza cu hotelul imi cam dau niste semne de intrebare. Merci!

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Exclude din prima faza cu hotelul ca asa e sanatos.Pana la urma abia esti cu el de cateva luni si nu il cunosti, nu sti ce-i poate pielea cu adevarat.

Eu zic chiar sa il domolesti usor, caci e clar ca el vrea sex.

| ignore a răspuns:

Vrea ceva mai mult din moment cde ar plati pentru un hotelrolling on the floor))). daca vroia sa te stranga in brate sa te sarute poate sa faca asta oriunde.

| foxi a răspuns:

Sigur vrea sa umble sub codita ta!

| ciresik80 a răspuns:

Daca vroia doar sa dormiti impreuna te ducea la el acasa ia-o logic dar daca vrea sa megeti la hotel vrea sa faceti amor.

| MarTZius a răspuns:

Fi sigura k vrea mai mult de atat.

| oAndyy a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa ii spui ca nu esti pregatita sa dormi cu el. Ar putea sa faca, stii tu ceva. Ai grija cu el.
Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar dc nu-l intrebi pe el c vrea mai exact sa faceti la hotel?