| Belluuu a întrebat:

Buna TPU am o intrebare cam confuza..., parintii mei pleaca de acasa o luna si i-am spus prietenei mele ca am sa stau singur si m-a intrebat daca poate sa doarma la mine o noapte. si i-am zis ca daca de ce nu dar sa vorbeasca mai intai cu parinti ei nu vreau sa creez probleme..si a zis ca o lasa., ce sa ma astept la faza cu dormit? vrea sa facem ceva sau nu de a zis asta sunt confuz. in loc sa-i zic eu vrei sa dormi la mine (Sa-i dau de inteles ca as vrea sa facem dragoste pana mea.), ea mi-a zis daca o las sa doarma la mine. -_- deci ce vrea? doar sa dormim sau dragoste ca nu inteleg nimic din treaba asta laughing!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca vrea sa o puna cu tine sare pe tine, baga mana intre picioare, dar daca santeti minori rezumativa la atingeri pe chiloti si un pupat de noapte buna.

| darrio2007 a răspuns:

Este clar o invitatie la sex din partea ei.Mai rau este ca isi va minti parintii.Ca va dormi la o colega.

| mihai69 a răspuns:

O să vezi tu când s-o-ntinde lângă tine ce vrea...

| neutrino a răspuns:

In prima noapte las-o sa doarma, o fi obosita, dupa care poti sa-ti faci planuri mari, ai timp o luna de zile. Nu uita sa-i dai si ceva de mancare si eventual si un pachetel pentru acasa.

| Anemona2020 a răspuns:

Nu e neaparat vorba de sex aici poate doar vrea sa fie cu tine noaptea sa dormiti impreuna, vrea sa doarma cu tine sa te tina in brate nu neparata ca ar vrea ceva offf.

| TwilightAliceCullen a răspuns:

Cumpara un prezervativ pentru orice eventualitatewinking