| mariaamaria a întrebat:

Prietenul meu imi tot spune ca imi lipseste personalitateasadcum as putea sa schimb asta.rog seriozitate

4 răspunsuri:
| Keyko a răspuns:

Poate vrea sa fi mai independenta, sa iei decizii singura. Fi mai incapatanata, apara cu seriozitate ceea ce vrei. Fi nebuna ( la figurat happy )! Baietiilor le place personalitatea. lor nu le plac fetele care tot merg dupa ei mereu ca ratele alea care merg cu 1 persoana pe care o vad.

| neutrino a răspuns:

Personalitatea se cultiva, dar daca ai ce.

| pretty34 a răspuns:

Cred ca 'prietenul tau' nu prea te place (sunt curioasa de ce s-a indragostit de tine daca nu de personalitatea: cum vb, te imbraci, zambesti etc). Cand o persoana te iubeste nu trebuie sa schimbe nimic la tine; s-a referit ca nu-i place de tine, cu alte cuvinte sad

| shadowmaster12 a răspuns:

Prietenul tau este un ipocrit, cred ca mai bine e sa rupi relatia cu el pentru ca nu te iubeste, nu trebuie sa schimbi nimic pentru nimeni! tine minte asta