| Roxanaaaaaa a întrebat:

Prietenul meu mi-a zis sa scap de parul de pe fund. M-am simtit foarte prost. Cum pot face asta?

15 răspunsuri:
| WooLove a răspuns:

Prietenul tau este badaran... acum tu stii ce trebuie sa faci. cel mai simplu cu crema epilatoare sau daca nu te place sa se duca la alta fara par!

| onasis1961 a răspuns:

Draga mea! Prietenul tau, cand sunteti in preuna, altceva nu are de facut decat sa se uite la tine in cur? Lasa-l ca nu e firma serioasa! Daca te iei dupa el asa o sa ajungi:http://www.google.ro/......tp?/imgres

| cristinaxt a răspuns:

Pai nah banuiesc ca te-ai simtit prost... dar daca vrei sa-i faci pe plac atunci epileazate dar nu cu lama sau crema, eu recomand ceara calda, mergi la un salon si te aranjeaza ei vei avea ca funduletul unui bebelush, iar epilarea cu ceara tine si mai mult si face firul mai subtire, mai fragil... mult succes si baba rabda la frumusete.hee hee

| BigBang a răspuns:

Parul de pe fund nu il inlatura, mai ales daca e doar puf.Ca iti creste cat o padure tropicala daca il inlaturi regulat.Parul din jurul rozetei(anusului), il inlaturi cu ceara(cea mai eficienta metoda), sau incearca cu crema de epilat-bigul.salut

| Christal a răspuns:

Eu zic sa nu il epilezi...are dreptate bigbang happy iti va creste mare si urat mai incolo...mai bine lasa-l asa cum e.si nu ii mai permite prietenului tau sa faca remarci rautacioase.nimeni nu e perfect

| ombladon a răspuns:

Spune-i si tu acelasi lucru

| Anduuu a răspuns:

Doamne ce tampit,. scuza-ma ca-ti spun...sa nu faci prostia sa te rai sau sa te epilezi ca te vei trezi cu parul de jumatate de metru
Cel mai bun sfat:Iubitul ar trebui sa admire 80% sufletul si restul; mai conteaza si cum arati! Dar un badaran ca asta pur si simplu.Gaseste-ti pe altulwinking!

| andra_5121 a răspuns:

Dar ce? esti o maimuta? yakcs!

| dudu13 a răspuns:

Da-ti foc, sa vezi ce frumos scapi de par, de tot parul care il ai pe corp.

| euu03 a răspuns:

Ai putea foarte bine sa i-o platesti cu aceeasi moneda happy Spune-i si tu ca ii ies cateva fire de par din nas:p sau vezi tuhappy oricum nu pune la suflet pentru ca este un nesimtit. Si eu daca as fi in locul tau m-as simti aiurea dar i-as face la fel!

| a22team a răspuns:

WTF?!? rolling on the floor loooooool rolling on the floor nu ma mai abtin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ar trebui sa-ti spuna el ce trebuie sa faci...dar... daca tu ii permiti.happy incearca cu bigul, benzi depilatoare sau un epilator. cred ca o sa functioneze.

| BadResonance a răspuns:

Ulei de furnici.Scapi de par permanent.smug Succes!

| sarpe65 a răspuns:

Poti scapa de par cu ulei de furnici definitiv http://www.okazii.ro/......a112635170

| Euu_1701 a răspuns:

Zi-i cai paros si sa te lase in pace